Clip-İn Metal Asma Tavan

Clip-İn Metal Asma Tavan

Metal Asma tavan Metal asma tavan sistemleri, tavana baktığımızda ferah bir güzellik katarak uygulandıkları mekânları sağlamlık ve güzel bir görsel tasarımları sunar. Hastanelerde, kamu alanlarda, eğitim ve öğretim binalarında Devamı »

Lay-On Metal Asma Tavan

Lay-On Metal Asma Tavan

LAY-ON Sistem (Oturmalı) Oturmalı (LAY-ON) sistem,T24,T15,T15 kanallı taşıyıcılara, galvaniz ya da alüminyum  plakaların üsten konması ile olur. Yine bu (LAY-ON) sistem tüm bu plakalar kolayca sökülüp takıla bilir. Metal Devamı »

Lay-İn Metal Asma Tavan

Lay-İn Metal Asma Tavan

LAY-İN Sistem (Sarkmalı) Sarkmalı (LAY-İN) sistem, T24,T15,T15 Kanallı,T24 kanallı taşıyıcılara, galvaniz ya da alüminyum üsten serbest konması ile olur, taşıyıcılar plakaların arasında kalır ve gölgeli bir görünüm elde edilir. Tüm Devamı »

Lamel Asma Tavan

Lamel Asma Tavan

Lamel Asma Tavan   Lamel Asma Tavan Sistemleri, taşıyıcılar, derz profilleri,lamel ve U profilden meydana gelir. Lamel Asma Tavan Taşıyıcılar genelde galvaniz olarak üretilmektedir. Lamel Asma Tavan Sistem elamanları alüminyumdan Devamı »

Petek Asma Tavan

Petek Asma Tavan

Petek Asma Tavan Sistemleri Petek Asma Tavan Sistemleri;  petek şeklindeki görünümü ile yapıldığı ortamı  farklı bir görsel atmosfer kazandırmaktadır. Petek Asma Tavan Sistemleri  Dekoratif Tasarım Özgürlüğü  kazandırarak Devamı »

Karolam Asma Tavan

Karolam Asma Tavan

Karo lam Asma Tavan Sistemleri & Karopan Asma Tavan Sistemleri Karo lam Asma Tavan Sistemleri;  ön kısmının vinil, arka kısmının ise alüminyum folyo ile kaplanması sayesinde Akustik ses yalıtım, tavan plakaları, nem dayanıklılığı, Devamı »

Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü Asma Tavan

TAŞ YÜNÜ ASMA TAVAN Taş yünü asma tavan; bazal taşının ezilerek toz haline getirilip, farklı kimyasal materyaller ve geri dönüşüme sahip atık materyallerle birleştirilmesiyle taş yünü asma tavan plakası oluşur. Taş yünü asma Devamı »

Akustik Asma Tavan

Akustik Asma Tavan

AKUSTİK ASMA TAVAN   Akustik asma tavan; metal tavan iskeleti üzerine monte edilen 12,5 mm Ebatlarında akustik alçı ile döşenen ve montaj kısmı kolay olan bir sistem dir.   Neden Akustik Asma Tavan?   Dizaynı Devamı »

Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan Sistemleri Alçıpan Asma Tavan  dünya standartlarına uygun olarak yapılan, elektrik ve sıhhi tesisatlarına rahat döşenmesine ve gizlenmesine imkân sağlayan, akustik ve yangına dayanım gibi özelliklere Devamı »

Lineer asma tavan

Lineer asma tavan

Lineer Ahşap Asma Tavan Lineer Ahşap Asma Tavan  Sarkıt Asma Tavan Tipi olarak Lineer  paneller tavanı örtü gibi örtmesine karşılık olarak takılıp sökülmesi ve tavan arasına müdahale gerektiğinde kolaylık sağlamaktadır. Lineer Devamı »