Boya Problemleri

Boya Problemleri

Boya Problemleri Yosunlaşma   Boya yüzeyinin bölgesel olarak yosunlar ile kaplanmasıdır. Özellikle dış cephelerde rastlanılan bir problemdir. Çimentolu yüzeylerde daha rahat oluşur. Nedenleri: Ortamda fazla nem bulunması. Çözüm: Devamı »

Boya Nedir?

Boya Nedir?

Boya Nedir? Yüzeylerin korunması veya dekoratif amaçlarla çeşitli yüzeylere uygulandığında yüzeyler üzerinde kuruyan bir film tabakası oluşturan kimyasal bileşimlerdir. Boyayı Teşkil Eden Bileşenler 1- Bağlayıcılar Devamı »

Boya Çeşitleri

Boya Çeşitleri

Boya Çeşitleri Nelerdir ? Yağlı Boya : SentetikEsaslı, Parlak Sonkat Boyadir. Her türlü İç ve dış cephe metal ve ahşap yüzeyler île betonarme yapı elemanlarının korunabilmesi ve dekoratif görünüm kazandırılması için Devamı »

Dış Cephe Boyası

Dış Cephe Boyası

Binalarımız kadar kentlerimizin de güzelliğini ilgilendiren bir husus olan dış cephe boyası işleriniz için en doğru adrestesiniz. Dekorasyon badanadan, plastik boyaya, silikon ve teflon esaslı boyadan granüllü ve tekstürlü Devamı »

Boya

Boya

Boya bir evi güzelleştiren en etkin araçtır. Bizde bunu biliyoruz ve işimizi titizlikle yapıyoruz. Deneyimli kadromuzla beraber badana işini bir sorun olmaktan çıkarıyoruz. Bunun yanı sıra alçı işlerimizle de üst düzey memnuniyeti Devamı »

Saten Plastik Boya

Saten Plastik Boya

İç dekorasyonun en önemli ve diğer tüm alanlarına temel teşkil eden aşaması boya badana işlemidir. Dek-mar İnşaat  Dekorasyon badanadan, plastik boyaya, slikon esaslı? (teflonlu) boyadan su bazlı ve sentetik esaslı  Devamı »